Je rozhodnuto,
jde se objednávat

Vytvořte si nezávaznou objednávku a udělejte další krůček
k originálním doplňkům pro váš slavnostní den

Kontaktní informace

 

Datum konání události

Detail objednávky

Doplňkové služby

Dejte nám vědět, které doplňky se vám líbí a radí byste je chtěli. Vyplňte pouze sekce doplňků, které již nejsou v dané balíčku zahrnuty a o které máte zájem. Doplňky, které nechcete do své objednávky zahrnout ponechte prázdné.

Doplňková karta A6 s informacemi

Doplňkovou kartu můžete využít k čemukoli potřebujete. Nejčastěji se používá pro mapku, doplňkové informace k akci, harmonogram, ubytovaní aj.

Doplňková karta A7 s informacemi

Doplňkovou kartu můžete využít, k čemukoli co vás napadne. Nejčastěji se používá pro doplňkové informace o události, jako vizitka s kontaktními údaji či url adresou.

Tisk zpětných adres – knihtiskový tisk

Dejte nám prosím vědět, zda zpětnou adresu nebo logo chcete vytisknout na hlavní či odpovědní obálku. Rádi bychom také upozornili, že tisk adres hostů realizujeme jen pomocí digitálního tisku, jehož službu si můžete vybrat v doplňkové službě níže.

Tisk adres hostů – plochý digitální tisk

Digitálně tisknuté adresy hostů na přední straně hlavní obálky. Tento tisk může být proveden pouze světlejší tóny obálek. V případě nejistoty vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat. Při objednání tisku vám při zpracování objednávky zašleme šablonu pro vyplnění jmen a adres.

Textace a komentář či dotazy

Textace

Vaše textace na objednávané výrobky. Texty prosíme vyplňte se zvýšenou pečlivostí, především si dejte pozor na překlepy, správné velikosti písmen a také gramatiku. Pokud texty v době vytvoření této objednávky ještě nemáte vytvořené, ponechte toto pole prázdné.

Poznámky a dotazy

Poznámky, komentář či dotazy k nezávazné objednávce

Průběh objednávky

Seznamte se prosím se stránkou „Jak u nás objednat“, kde se dozvíte spoustu důležitých informací o harmonogramu, průběhu vaší objednávky a jejím potvrzení.

Pro výrobu oznámení potřebujeme nejméně 4 týdny, pro rozsáhlejší balíčky počítejte s nejméně 8 týdny.

Jakmile obdržíme objednávku, zaslané informace obvykle zpracujeme do 2 pracovních dní, kdy od nás obdržíte doplňující informace a pokyny pro počáteční platbu.