Napište nám, zavolejte
nebo se přijďte podívat, jak se
v Tiskovně rodí produkty.

Jak jednou objevíte kouzlo knihtisku,
navždy si ho zamilujete 

Napište nám, zavolejte nebo se přijďte podívat, jak se v Tiskovně rodí produkty.

Jak jednou objevíte kouzlo knihtisku, navždy si ho zamilujete 

Líbí se vám a tajně toužíte po některém výrobku z naší Tiskovny? Chcete nás pochválit nebo si postěžovat? Ozvěte se, rádi vás uslyšíme kterýkoliv pracovní den od 8.00 do 17.00. Další možností jak nás kontaktovat je email. Odpovídáme rychle. A jestli se nemůžete odtrhnout od Facebooku, napište nám zprávu přes Messenger.

Náš tým, naši tiskaři

Marek Kotrouš

Marek

Vždy jsem si myslel, že práce u počítače může být zajímavá a zajisté pro mnoho z nás i je. Po několika letech a stovkách prosezených dnech koukáním do obrazovky jsem nesmírně rád za možnost, vyměnit prostředí klidné kanceláře za rušnou dílnu, kde tvoříte něco, na co si na konci můžete sáhnout a odnést s sebou domů.

Václav Blažek

Vašek

Koho z nás vždycky nefascinovalo kouzelnické představení Davida Caperfielda. Ten samý pocit zažívám při pozorování knihtisku a čekání co nám to z něho vyleze za kouzlo. A navíc si kousek našeho kouzla můžete také odnést a nebo ho darovat. Lepší už je snad jen koupačka v Blue Lagoon při západu.

Dílna Tiskovny

Jako ve filmech, i náš projekt začal v garáži.
Začal… On v garáži je dodnes.

V naší tiskařské dílně trávíme mnoho času, protože tisknout na knihtisku opravdu není jen o stisknutí jednoho tlačítka. Stroj vyžaduje mnoho zkušeností z praxe a notnou dávku trpělivosti. Když však člověk drží v ruce hotový produkt, velice rychle zapomene na tu dřinu, která pro něj byla zapotřebí. Přesně taková je práce v Tiskovně.

Adresa: Tiskovna Liberec, Cyrila a Metoděje 11/175, 460 01  Liberec 1